+420 549 420 107
@  obecniurad@chudcice.cz
Obecní úřad Chudčice
Chudčice 220
664 71 Veverská Bítýška

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OBCE CHUDČICE


Hlášení rozhlasu 🔎

IDS informace

Přiložené soubory:
IDS informace.pdf

Oznámení České pošty

Vážení občané, jménem České pošty, s.p., Depa Brno 73, bych vás chtěla informovat, že jsme dnes zahájili bezkontaktní doručování zásilek, což znamená, že veškeré doporučené zásilky a obyčejné listovní zásilky, které se nevejdou do schránky adresáta, budou uloženy po maximální úložní dobu (pokud to odesilatel nevyloučil) na ukládacích poštách. Ukládací doba bude zpravidla 30 dní. Důchody a balíkové zásilky se doručovat budou tak, aby byla zajištěna maximální ochrana zdraví jak našich zaměstnanců, tak jednotlivých adresátů. Poukázky budou vhazovány do schránek. Ve výjimečných případech, kdy není adresát schopen se na pobočku dostavit (týká se seniorů nebo hendikepovaných občanů), doručíme na žádost jak poukázku s penězi, tak doporučenou zásilku. Chtěla bych vás požádat, zda by bylo možné uvedené informace předat obyvatelům vašich obcí/měst/městských částí, a to buď prostřednictvím internetových stránek, sociálních sítí, nebo vyhlášením v rozhlase.

Za kolegy z pobočkové sítě bych vás ještě chtěla poprosit, zda byste mohli obyvatele požádat, aby na poštu chodili opravdu jen v nutných případech a aby používali roušky a ideálně i rukavice.

Za součinnost v této věci předem děkuji

 

Zdenka Mihálová

Vedoucí depa

Depo Brno 73

Změna ordinace MUDr. Vildomcová

Ordinace praktické lékařky MUDr. Vildomcové funguje od 16.3.2020 v nouzovém režimu. Kontaktujte nás telefonicky na čísle 549 420 230.

Předpis léků a vystavení pracovní neschopnosti pro případ karantény jsou možné elektronicky na základě telefonické konzultace. Preventivní prohlídky a očkování se pozastavují.

Děkuji

MUDr. Ilona Vildomcová

Oznámení VS Bítešsko

Vodárenský svazek “Bítešsko“ oznamuje občanům, že v měsíci březnu 2020 budou pracovníci Vodárenského svazku v obci Chudčice provádět u některých odběratelů výměnu vodoměrů.

 

 

Preventivní oční vyšetření

Nadační fond Josefa Hycla nabízí oční vyšetření v Brně i s dopravou zcela zdarma všem seniorům starším 65 let.

Pokud jste již dlouho nebyli u očního a máte pocit, že špatně vidíte, stačí se objednat na telefonním čísle 517 076 800.

Nadační fond zajistí dopravu i vyšetření zcela zdarma: v dohodnutém termínu vás řidič vyzvedne v naší obci, odveze vás k očnímu lékaři do Brna a poté vás zase přiveze zpět do obce.

Bližší informace o projektu medbus poskytneme na obecním úřadě nebo na www.medbus.cz.

 

 

Přiložené soubory:
Medbus.pdf
<<<  <<  133 - 138 / 174  >>  >>>