+420 549 420 107
@  obecniurad@chudcice.cz
Obecní úřad Chudčice
Chudčice 220
664 71 Veverská Bítýška

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OBCE CHUDČICE


Hlášení rozhlasu 🔎

Topenářský servis

sejmuto: 31.08.2020

Nabídka revize kotlů na tuhá paliva, revize a čištění komínů ...

Přiložené soubory:
Topenářský sservis.pdf

Prodej zeleniny - Juvita Uherský Brod

sejmuto: 08.08.2020

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 6.8.2020 od 10:00 do 10:15 h , prodávat okurky nakladačky, borůvky 95 Kč/litr, meruňky 55 Kč/kg, broskve z jižní Moravy 36 Kč/kg, brambory ze Znojma 12 Kč/kg, cibuli, česnek Dukát, Česká rajčata, papriky, okurky.

Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

Nabídka práce

sejmuto: 31.12.2020

Prosperující a stabilní společnost LIKOV se sídlem v Kuřimi, zabývající se výrobou stavebních profilů, nabízí práci ve výrobě pouze na denní směny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je obsluha výrobní linky, výroba stavebních profilů z hliníku, jejich balení do kartonů. Nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání, finanční růst, pololetní a roční prémie a další benefity.

 

Dále hledáme brigádníka do výroby na středisko bednění.  Jedná se o práci s pilou, hřebíkovačkou, páskovačkou. Pouze pro starší 18ti let.

Víc informací najdete na www.likov.com.

 

V případě zájmu o některou z nabízených pozic zašlete Váš životopis, případně kontakt na vás, na email personalni@likov.com.

 

Pozvánka do Restaurace Pod Horkou

Restaurace Pod Horkou Vás zve v pátek 17. 7. 2020 od 16.00 hod. na steakové speciality.

Přiložené soubory:
Steakový pátek.pdf

IDS Informace

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Letošní konec školního roku je takový trochu smutný. Možná, že mnoha dětem se ani ze školy nechce. Kdeže je dřívější nadšené vybíhání ze škol po rozdání vysvědčení. Navíc Medardovo počasí také moc radosti nepřidá. Ale přesto - je před námi období výletů, táborů a dovolených. A to je dobře!

 

Konec školního roku je tradičním termínem, kdy zejména v Brně přechází veřejná doprava na dovolenkový režim, mění se jízdní řády a začínají výluky. Dnes přínášíme jejich docela obsáhlý přehled. Velké změny je třeba očekávat především v Brně při cestě tramvají ve směru do Bystrce a do horní části Králova Pole. Již zítra v Brně dojde k úpravě výluky v Bosonohách.

 

Co se týče regionu, počítejte s víkendovou výlukou na vybraných vlacích S3 mezi Modřicemi a Židlochovicemi. Ve středu začne desetidenní výluka ve výluce na lince S41, která pojede jen do Ivančic a mezi Brnem a Moravským Krumlovem pojedou náhradní autobusy. Ve čtvrtek a pátek počítejte dopoledne s náhradní dopravou na lince S91 mezi Hodonínem a Veselím nad Moravou.

 

Další drobnější změny pro následující týdny najdete v příloze.

 

Dobrou zprávou je i to, že přes víkend plánujeme spuštění našeho nového webu www.idsjmk.cz. Snažili jsme se ho udělat co nejpřehlednější, ale informací a názorů je tolik, že se nikdy nedá zavděčit všem. Pokud najdete chybu, budeme rádi, když nám o ní napíšete. Příští týden nás všechny čeká také velká změna - pokračujeme v rozvoji EOC - Elektronickém odbavování cestujících. Už brzy budeme mít možnost koupit předplatní jízdenku z pohodlí domova pro celý IDS JMK v našem nové eshopu a také bude zprovozněno placení bankovní kartou za jednorázové jízdenky v Brně ve vozidlech Dopravního podniku.

 

Když prší, proč s IDS JMK nevyrazit na výlet do muzea či jeskyně? V Technickém muzeu v Brně i jeho dalších pobočkách dostanete s jízdenkou IDS JMK slevu na vstupném. Zajděte se podívat!

________________________

 

PROČ TRPĚT NA PLNÝCH SILNICÍCH

PROČ BÁT SE O SVÉ BODY

PROČ CESTOVAT DÉLE DO PRÁCE

PROČ ČICHAT KOUŘOVODY?

 

RADŠI VEŘEJNOU DOPRAVOU

SVOU CESTU ZKRAŤME SOBĚ

UŠETŘME STRES I PENÍZE

V TÉHLETÉ LETNÍ DOBĚ.

 

_______________________

 

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz .

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 23/2020.

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

25. 6. 2020

 

 

Přiložené soubory:
IDS Infomail 2020-23.pdf
  0 - 5 / 64  >>  >>>