+420 549 420 107
@  obecniurad@chudcice.cz
Obecní úřad Chudčice
Chudčice 220
664 71 Veverská Bítýška

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OBCE CHUDČICE


IDS

29.02.2024
Hlášení rozhlasu

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Začátek března je termín, kdy dochází pravidelně ke změnám jízdních řádů. Letos se týkají jen několika linek a spojů. Podívejte se do přílohy, jestli se třeba nemění Váš spoj. V dnešním infomailu opět upozorňujeme na zahájení výluky vlaků mezi Tišnovem a Křižanovem. Má vliv zejména na cestující rychlíky R9 směr Žďár, Havlíčkův Brod a Praha a pak na cestující z úseku Tišnov - Křižanov. V úterý a ve středu proběhnou dopolední výluky mezi Mor. Bránicemi a Mor. Krumlovem. Další změny v dopravě jsou spíše drobnější.

V dnešním infomailu jsme pro Vás připravili podrobné informace k přepravní kontrole, nabídku zaměstnání s termínem ukončení výzvy k 1. březnu a v neposlední řadě také pozvánku na krásný výlet za rozkvetlými bledulemi do údolí Chlébského potoka.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 7/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

28.2.2024

 

Přiložené soubory:
Infomail 2024-07.pdf