Chudčické Zvonky vás zvou na Adventní putování, které začíná v neděli 30. listopadu naproti škole a končí ve čtvrtek 25. prosince v altánu v Sadu Osvobození.
Poutníky Marii a Josefa s oslem máte možnost potkat vždy od 8:00 do 19:00 hod. Každý den se poutníci posunou dál (viz tabulka na plakátu).
Možná naleznete i nějakou maličkost, kterou si můžete odnést s sebou.
Chceme dětem ukázat, že Vánoce jsou i o dávání radosti, o dělání dobrých skutků…Proto bude u poutníků krabička, do které mohou děti i rodiče :) dát každý den lísteček s nápisem jaký dobrý skutek udělali.
Postavy budou putovat po vsi až do Betléma - altánu v sadu.
Od 25. 12. si tam děti mohou (po celou dobu vánoční) pochovat „Ježíška“.
| adventní_putování_2025.pdf |