Vodárenský svazek "Bítešsko" oznamuje,
ve dnech 24.3., 25.3. a 26.3. se budou provádět odečty stavu vodoměrů v obci Chudčice.
Prosíme odběratele, kteří v tyto dny nemohou zajistit přístup k vodoměru, aby jeho stav zanechali na viditelném místě.
V případě nepříznivého počasí se odečty některý z vyhlášených dnů nemusí uskutečnit.
Děkujeme za pochopení!