V roce 2025 se nám podařilo prostřednictvím sběrné sítě odevzdat k recyklaci celkem 4 444 kg vysloužilých elektrozařízení. Ve srovnání s předchozím rokem jde o skvělý výsledek – vytřídili jsme o více než tunu odpadu více.
Tímto přispíváme k opětovnému využití materiálů, šetříme vodu i elektrickou energii a výrazně snižujeme potřebu těžby nerostných surovin.
Kam s odpadem? Staré elektrospotřebiče, baterie či tonery můžete i nadále odkládat do sběrného místa (klece) za garáží u kulturního domu.
Děkujeme.
| elektroopad 2025.pdf |