+420 549 420 107
@  obecniurad@chudcice.cz
Obecní úřad Chudčice
Chudčice 220
664 71 Veverská Bítýška

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OBCE CHUDČICE


Hlášení rozhlasu 🔎

Upozornění občanům - konec splatnosti poplatků

Upozorňujeme občany, kteří dosud neuhradili poplatky za svoz pevného domovního odpadu, psa a kabelovou televizi, aby tak učinili co nejdříve. Splatnost poplatků končí 31. 5. 2024

Přiložené soubory:
Úhrada poplatků za r. 2024.pdf

IDS Infomail

sejmuto: 30.06.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

zase Vám posíláme přehled novinek IDS JMK.

Nejprve několik upozornění na výluky - od pátku do soboty se v Brně budou autobusy vyhýbat ulici Křižíkově. O víkendu pak DPMB bude opravovat koleje na Křenové v Brně - dotkne se to tramvají 8, 9, 10. V příštích dnech a týdnech prosím bedlivě ve večerní době studujte odjezdy linek S3, kvůli opravám tratě se minutově posunují. A poslední dopravní novinka je příjemná - pokud o víkendu pojedete do Bučovic na velkou akci LitavaPark, zajistíme pro Vás v noci odvoz mimořádným vlakem až do Brna.

A další novinky? Nabízíme místa pro Průvodčí IDS JMK do vlaků. Přihlaste se! Také máme na následující dva měsíce možnost brigád. Přinášíme též přehled muzejních nocí mimo Brno.

A bonbónek na závěr - přinášíme přehled historických parních a elektrických vlaků na víkend 15. a 16. června, už teď si můžete koupit jízdenku elektronicky. Udělejte to, místa není tolik.

----------------

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 19/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný i když trochu chladnější víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

23.05.2024

 

Přiložené soubory:
Infomail 2024-19.pdf

Zápis dětí do Klubíku Chudčické Mašinky

IDS Infomail

sejmuto: 30.06.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

v tomto infomailu tentokrát není novinek a změn v dopravě příliš mnoho, ale některé se přece jen objevily. Přečtěte si o nich, ať dojedete spokojeně.

V prvé řadě upozorňujeme na drobnější změny týkající se Brna a příbrněnské oblasti v Bystrci - linky 54, 303, N98 a potom Brna, Komárova a Židenic - linka 64. V Šebetově pozor na změny trasy na lince 277. O nadcházejících víkendech upozorňujeme i na drobné změny jízdních řádů linky S3 mezi Brnem a Tišnovem. Několik dalších drobností najdete v příloze.

A protože máme polovinu května, je to neklamné znamení, že celá řada muzeí a dalších institucí pořádají muzejní noci. Není třeba se soustředit jen na tu brněnskou, prakticky každé muzeum ve větším jihomoravském městě se v termínech do konce května připojuje. A protože je řada termínů v pracovní den, dá se i v pozdní večerní době snadno dostat z příslušného města do okolních obcí autobusy nebo vlaky. Přinášíme přehled. Druhou akcí, na kterou chceme upozornit, jsou dny otevřených dveří  brněnského rozhlasu konané při příležitosti 100. výroční zahájení vysílání na Moravě. Brněnský rozhlas je naším mediálním partnerem. Od pátečního odpoledne po celý víkend se tam můžete stavit podívat, jak se vlastně dělá rozhlas.

----------------

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 18/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný i když trochu chladnější víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

16.05.2024

Přiložené soubory:
Infomail 2024-18.pdf

Prodej palivového dříví

sejmuto: 31.08.2024

LS Černá Hora nabízí k prodeji palivové dříví. 

Bližší informace naleznete v příloze.

Přiložené soubory:
Prodej palivového dříví.pdf
<<<  <<  10 - 15 / 308  >>  >>>